Podu Iloaiei
Acest forum se doreste a fi o cale de comunicare intre locuitorii orasului si alte localitati din tara sau strainatate!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Podu Iloaiei | Inregistrare | Login
POZE PODU ILOAIEI
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Kalifa
 | Femeie 24 ani Ialomita cauta Barbat 24 - 65 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
sa zicem ca ati gasi o lampa fermecata a retelei...ce 3 dorinte ati avea
_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
Pai nu e nici o problema ca vb singur..dar ionut ne-a promis o largire de banda....cand va fi asta cand intram in UE? ca netu merje oleak ca p$$$$
5.4KB
_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 21 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
vad ca singurele posturi sunt scrise de mine...scrieti oameni buni aici ce nu va comvine..dar acu nu prea avetzi ce..ca nea adminu nea bagata in traista vitezaa sa ajunga..."la mai mare"
_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 20 ani |
|
blade
membru de onoare
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
|
|
nu sunt nemultumiri........cateodata trage bine de pe odc cate odata rau..dar asta este
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
iaka eri...am tras cu 22 mega de pe retea..record local..."admin la mai mare"
_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
reteaua asta e din ce in ce mai tare..dar e naspa ca shi gasit sa fie buna cand plek eu la scoala
_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 20 ani |
|
blade
membru de onoare
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
|
|
da asai..ai dreptate..cand e mai bine...si yo am tras f f bine....bravo admin..asa vrem

|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
fara nume
Membru nou
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5
|
|
eu nu mai am nici o dorinta totul e bine si trebe sa fim fericiti bravo ionut si felicitari ptr ce ai facut
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
blade3092
Membru nou
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
|
|
ar fi una singura..sa creasca netu..ca isi pierde ionutz oamenii la ce e la click net..domeniu gratuit...6 mb la 12 euro plus altele..am cam trebuit crescut oleaca netu la aia 400 de mii in loc de 2mb..macar 4..
|
|
| pus acum 17 ani |
|
AnTraX
Membru nou
 Din: Podu-Iloaie
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
|
|
Eo cand aveam net d la ionut acum 1 am si oleak copiam de pe net q 40kb/s.......pe cand acum is abonat la clik s merge q 600kb/s ....acm daca a marit banda e foarte bine.. la mai mare 
_______________________________________ [img]http://images.mmosite.com/news/2007/06/20/gmo_logob.jpg[/img]
|
|
| pus acum 17 ani |
|