Podu Iloaiei
Acest forum se doreste a fi o cale de comunicare intre locuitorii orasului si alte localitati din tara sau strainatate!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Podu Iloaiei | Inregistrare | Login

POZE PODU ILOAIEI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Kalifa
Femeie
24 ani
Ialomita
cauta Barbat
24 - 65 ani
Podu Iloaiei / Intrebari despre retea calculatoare Tnet / Alte 3 dorinte referitoare la retea...  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
sa zicem ca ati gasi o lampa fermecata a retelei...ce 3 dorinte ati avea

_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 21 ani
   
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
Pai nu e nici o problema ca vb singur..dar ionut ne-a promis o largire de banda....cand va fi asta cand intram in UE?
ca netu merje oleak ca p$$$$

alte dorinte retea... pai nici problema ionut ne-a promis largire asta cand intram ue?ca netu merje

5.4KB


_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 21 ani
   
admin
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 12
Ashea cum am promis a venit si marirea de banda.Aku e randu vostru sa .....Platiti)

Nemultumiri? aaaaaaaaaaaaaaa      N-aud nika...............


So,............    Ciocu mic caci toate vin la timpul lor nu cand vor unii.....


_______________________________________
Daca un lucru merge bine ,inseamna ca e prea frumos sa fie adevarat
Nu dispera !  Nu mor caii cand vor cainii si nici cainii cand vor stapanii

pus acum 20 ani
   
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
vad ca singurele posturi sunt scrise de mine...scrieti oameni buni aici ce nu va comvine..dar acu nu prea avetzi ce..ca nea adminu nea bagata in traista vitezaa sa ajunga..."la mai mare"

_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 20 ani
   
blade
membru de onoare

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
nu sunt nemultumiri........cateodata trage bine de pe odc cate odata rau..dar asta este

pus acum 20 ani
   
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
iaka eri...am tras cu 22 mega de pe retea..record local..."admin la mai mare"

_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 20 ani
   
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
reteaua asta e din ce in ce mai tare..dar e naspa ca shi gasit sa fie buna cand plek eu la scoala

_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 20 ani
   
blade
membru de onoare

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
da asai..ai dreptate..cand e mai bine...si yo am tras f f bine....bravo admin..asa vrem


pus acum 20 ani
   
fara nume
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5
eu nu mai am nici o dorinta totul e bine si trebe sa fim fericiti bravo ionut si felicitari ptr ce ai facut

pus acum 19 ani
   
blade3092
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
ar fi una singura..sa creasca netu..ca isi pierde ionutz oamenii la ce e la click net..domeniu gratuit...6 mb la 12 euro plus altele..am cam trebuit crescut oleaca netu la aia 400 de mii in loc de 2mb..macar 4..

pus acum 17 ani
   
AnTraX
Membru nou

Din: Podu-Iloaie
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
Eo cand aveam net d la ionut acum 1 am si oleak copiam de pe net q 40kb/s.......pe cand acum is abonat la clik s merge q 600kb/s....acm daca a marit banda e foarte bine.. la mai mare

_______________________________________
[img]http://images.mmosite.com/news/2007/06/20/gmo_logob.jpg[/img]

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la