Podu Iloaiei
Acest forum se doreste a fi o cale de comunicare intre locuitorii orasului si alte localitati din tara sau strainatate!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Podu Iloaiei | Inregistrare | Login

POZE PODU ILOAIEI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
bella_sexy pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
27 - 48 ani
Podu Iloaiei / Barfe din Podu Iloaiei / ce e de vazut si ce e de facut in Podu`  
Autor
Mesaj Pagini: 1
insane man
Membru nou

Din: Podu-Iloaiei
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
Ce poti sa vz ..o suta de metri de parc o sala polivalenta saracia care te suge .de vlaga daca stai mult si nu pleci si de facut e sa PLECI CAT MAI AI TIMP 

vazut facut podu` poti ..o suta metri parc sala saracia care suge .de vlaga daca stai mult pleci

11.7KB


_______________________________________
jokerjokes

pus acum 18 ani
   
insane man
Membru nou

Din: Podu-Iloaiei
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
cine sint yo(?) pai sint teo da..ala din poza si cam asta e parerea mea despre Podu..nu sinteti de acord si ce....

vazut facut podu` cine sint yo(?) pai sint teo da..ala din poza cam asta parerea mea despre podu..nu

32.8KB


_______________________________________
jokerjokes

pus acum 18 ani
   
onush
Membru nou

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
in Podu sunt foarte multe de vizitat cum ar fi................         dupa cum vedeti sunt foarte multe de vizitat )

pus acum 18 ani
   
chell_bossuu
Membru nou

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
 

vazut facut podu`  

27.9KB


pus acum 18 ani
   
Marian
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 6
am sa vizitez si eu ..................
EDIT LATER : ma ce frumos a fost la ........... )


pus acum 17 ani
   
sycxs
Membru nou

Din: Lugo
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 7
tocmai de aia pleaca lumea!
TE0 te suge bautura!!!


_______________________________________
Punct . si liniutza -

pus acum 17 ani
   
dragutzzu91
Membru nou

Din: Podu-Iloaiei
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
cui nui place in podu cred k ar trebui sa se mute in padure...ziceti mersi k stati in podu...atunci ce era dak stateati in erbiceni???sau la tzara...nu cred k ati fi vrut asa cv...credetima...macar ziceti mersi...asa bine rau cum e,....macar stii un lucru.....ai dus o viata buna aici..recunoaste

_______________________________________
S-At@^+

pus acum 17 ani
   
IceLike
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
Nu e nevoie sa ajungem la din astea... e destul de frumos in Podu doar ca radio shantzu functzioneaza la capacitatzi prea mari, in rest totul ar fi cat se poate de bine. Iar de foame nu se plange nimeni :P aviz celui ce a zis de foamete ) singurul meu sfat pentru cei ce au de comentat la adresa orasului Podu Iloaiei este   si 

pus acum 17 ani
   
xena24
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1
     
salutareeeeeeee


pus acum 17 ani
   
PaCkArD-
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 15
e foarte interesant sa stai in podu )

_______________________________________
PaCky

pus acum 16 ani
   
dragonulros
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1
salutare ba sa stiti ca e destul de fain in podu este marfa pentru toti de orce fel...ia sa esiti seara in parc sa vedeti ce marfa aduc eu in parc....... =D

vazut facut podu` salutare stiti destul fain podu este marfa pentru toti orce fel...ia esiti seara

32.4KB


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la