Podu Iloaiei
Acest forum se doreste a fi o cale de comunicare intre locuitorii orasului si alte localitati din tara sau strainatate!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Podu Iloaiei | Inregistrare | Login

POZE PODU ILOAIEI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
geogeorgiana17 din Arad
Femeie
25 ani
Arad
cauta Barbat
26 - 57 ani
Podu Iloaiei / Despre localitate / Podu iloaie in U.E  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
cum vedetzi voi ca ar fi podu in m U .E .tatza  leana di pi zacimii o sa mulga vaca electric? ciobanii o sa aiba localizare a pozitie prin GPRS..iar gipsy`s o sa fie oleak mai culti..ai?si tnetu o sa aiba satelit propriu lansat cu ajutorul Omului de stiinta Tanasoaie cu baza proprie in colaborare cu N.A.S.A din incinta scolii generale cu clasela I-VIII Podu iloaie..se va face transport in comun respectiv Taxi pe traseul GAra-centru cu carutze cu cai vopsiti in galben?sau cumm..

_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 19 ani
   
mioara_ca
Membru nou

Din: Montreal
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3
Simpatice ,intrebari!!Chiar sunt curioasa cum va intra Podu in U.E,vorba ta cu toate cele enumerate de tine ??

pus acum 19 ani
   
bambucea
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 2
nasoi mai sunteţi

pus acum 19 ani
   
bambucea
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 2


pus acum 19 ani
   
AnTraX
Membru nou

Din: Podu-Iloaie
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
Multe intrebari, putzine respunsuri

_______________________________________
[img]http://images.mmosite.com/news/2007/06/20/gmo_logob.jpg[/img]

pus acum 17 ani
   
arqylyan
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
E pe naiba vise ku transportul deakum ar trebui sa bage si tranvaie.Podu scobalteni sau podu Budai e tre intrebarea

pus acum 17 ani
   
sycxs
Membru nou

Din: Lugo
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 7
eu as investi intrun metrou  centru-gara-scobalteni


_______________________________________
Punct . si liniutza -

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la