Podu Iloaiei
Acest forum se doreste a fi o cale de comunicare intre locuitorii orasului si alte localitati din tara sau strainatate!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Podu Iloaiei | Inregistrare | Login
POZE PODU ILOAIEI
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Kitana 25 ani
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 48 ani |
|
|
yzzzy
Membru nou
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 1
|
|
Cum este recomandat pe odc/dc++ ,sa fie bifat : pasive sau active mode?
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
admin
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 12
|
|
Recomandat este sa ai bifata optiunea "active"; Ideea este ca pe reteaua Tnet , daca un user are bifat "active" iar un alt user din aceeasi retea si conectat pe acelasi hub are bifat "pasive" , cel mai probabil nu va putea downloada unul de la celalalt .
25.6KB
_______________________________________ Daca un lucru merge bine ,inseamna ca e prea frumos sa fie adevarat  Nu dispera ! Nu mor caii cand vor cainii si nici cainii cand vor stapanii 
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
moshul
Membru
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 13
|
|
Spor la download Daca vreti sa stiti pe ce huburi ma gasiti de obicei lasati un raspuns 
13.4KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
moshul
Membru
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 13
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
moshul
Membru
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 13
|
|
Astept comentarii legate de StrongDC sau RmDC 
|
|
| pus acum 20 ani |
|