Podu Iloaiei
Acest forum se doreste a fi o cale de comunicare intre locuitorii orasului si alte localitati din tara sau strainatate!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Podu Iloaiei | Inregistrare | Login
POZE PODU ILOAIEI
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: sweet_kiss55555 pe Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 30 - 53 ani |
|
|
lombyl
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
|
|
cum pot sa folosesc monitorul unui laptop , la un calculator, fara a utiliza hardul laptopului?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
blade
membru de onoare
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
|
|
ce tare faza...scoti firele de la monitor de la leptop si faci acolo niste vrajeli )nish mai daca stiam de ajutam..am sa incerc sa caut sa vad,,dar nu cred ca se poate
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
nu mai e simplu
_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
smulgi monitoru de la laptop si iei unitatea o pui intr`o sacosa si te duci la nea MArius T. el rezolva tot. din piesele care itzi raman de la laptop itzi poti face frigider
_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 19 ani |
|
legend
Membru nou
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8
|
|
calculatorul si leptopul imi functioneaza excelent. 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
legend
Membru nou
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8
|
|
Lestat a scris:
smulgi monitoru de la laptop si iei unitatea o pui intr`o sacosa si te duci la nea MArius T. el rezolva tot. din piesele care itzi raman de la laptop itzi poti face frigider |
Un baiat de la tara a incercat asta 
|
|
| pus acum 15 ani |
|