Podu Iloaiei
Acest forum se doreste a fi o cale de comunicare intre locuitorii orasului si alte localitati din tara sau strainatate!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Podu Iloaiei | Inregistrare | Login

POZE PODU ILOAIEI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sweet_kiss55555 pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
30 - 53 ani
Podu Iloaiei / Intrebari despre retea calculatoare Tnet / monitorul de la laptop la PC ?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
lombyl
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
cum pot sa folosesc monitorul unui laptop , la un calculator, fara a utiliza hardul laptopului?

pus acum 20 ani
   
admin
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 12


_______________________________________
Daca un lucru merge bine ,inseamna ca e prea frumos sa fie adevarat
Nu dispera !  Nu mor caii cand vor cainii si nici cainii cand vor stapanii

pus acum 20 ani
   
blade
membru de onoare

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
ce tare faza...scoti firele de la monitor de la leptop si faci acolo niste vrajeli)nish mai daca stiam de ajutam..am sa incerc sa caut sa vad,,dar nu cred ca se poate

pus acum 19 ani
   
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
nu mai e simplu

_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 19 ani
   
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
smulgi monitoru de la laptop si iei unitatea  o pui intr`o sacosa si te duci la nea MArius T. el rezolva tot. din piesele care itzi raman de la laptop itzi poti face frigider

_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 19 ani
   
generalul82
Membru

Din: PODU ILOAIEI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 25

Lestat a scris:

smulgi monitoru de la laptop si iei unitatea  o pui intr`o sacosa si te duci la nea MArius T. el rezolva tot. din piesele care itzi raman de la laptop itzi poti face frigider

                                                TARE!!!!


_______________________________________
Aceasta este puterea - sa tii in maini frica altcuiva si sa i-o arati.

pus acum 16 ani
   
legend
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8
calculatorul si leptopul imi functioneaza excelent.

pus acum 15 ani
   
legend
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8

Lestat a scris:

smulgi monitoru de la laptop si iei unitatea  o pui intr`o sacosa si te duci la nea MArius T. el rezolva tot. din piesele care itzi raman de la laptop itzi poti face frigider

Un baiat de la tara a incercat asta


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la