Podu Iloaiei
Acest forum se doreste a fi o cale de comunicare intre locuitorii orasului si alte localitati din tara sau strainatate!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Podu Iloaiei | Inregistrare | Login
POZE PODU ILOAIEI
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: OnutzaGirl pe Simpatie.ro
 | Femeie 23 ani Galati cauta Barbat 24 - 51 ani |
|
|
moshul
Membru
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 13
|
|
Am cautat ceva legat de Podu-Iloaiei...am dat peste acest forum. Am crezut ca voi gasi ceva serios si ma voi mandri sa spun ca am crescut in Podu...in "Micutza Londra"....Pacat nu exista asa ceva. Aici am gasit doar faze de 2 lei (vechi) scrise de niste pusti naivi care cred ca tot ce zboara se papa...inca odata pacat
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
moshul
Membru
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 13
|
|
A si inca ceva.....sper ca nu se supara cineva pentru critici...daca da sorry c'est la vie 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
of of mai mai
_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 20 ani |
|
blade
membru de onoare
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
|
|
ce sa mai spunem...in podu e viata
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
jesse
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
|
|
moshul are dreptate.. si io tot cautand ceva pe net l'am gasit... dak tot va rupeti in figuri dc nu va prezentati... sa stie lumea cine sunteti... ca vad ca sunteti destul de tari in gura pe net...
moshule... mai mult k sigur ne cunoastem...
see ya!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
moshul
Membru
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 13
|
|
Si cautand cate ceva despre "Micutza Londra" am gasit adresa asta Promisiuni, promisiuni...ca doar traim bine, nu? )
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
moshul
Membru
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 13
|
|
Unde esti tu nene Iancule 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
The Javier
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
|
|
ce mai faceti voi mah orasenilor....?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
kata
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
|
|
asa...salut! daca tot am facut pasul sa citesc ce ati scris voi pe aici, am si eu unele intrebari, pareri personale, etc. la capitolul informatii despre minunata localitate sunteti tare zgarciti, ori nu stiti mare lucru, ori nu vreti sa spuneti si altora... intamplarea face sa realizez un studiu de caz pe aceasta localitate si eram curioasa daca sunt persoane competente care au ceva mai multa informatie. chiar si o parere personala bine argumentata poate fi valoroasa. sperand ca pe acest forum nu sunt doar 2 membri, si aceia sub varsta majoratului, as vrea sa va sa intalnesc o atitudine matura si avizata. deci...ce imi puteti spune despre istoricul si evolutia localitatii, planuri de dezvoltare si amenajare urbanistica, un scurt profil al firmelor din localitate...etc. o zi buna tuturor! spor
|
|
| pus acum 20 ani |
|
blade
membru de onoare
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
|
|
nu cred ca exista numai pusti..daca stii sa te distrezi te distrezi oriunde...si daca vrei sa afli cate ceva contacteazama//
|
|
| pus acum 19 ani |
|
blade
membru de onoare
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
|
|
si sa lasam amenintarile...ca este un forum si fiecare are cate ceva de spus....si cui nui convine sa nu vorbeasca..va doresc o zi buna
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
mioara_ca
Membru nou
Din: Montreal
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3
|
|
Un salut pentru cei ce sunt nascuti,crescuti,plecati sau ramasi in Podu Iloaiei Vreau poze si multe stiri de la voi.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
ady
Membru
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 19
|
|
un salut si tie Mioara.o intrebare.....tu faci parte din categoria celor ramasi sau a celor plecati?eu sunt plecat(a),dar sincer imi face placere sa ma intorc din cand in cand(o data pe an),nu e mult,dar am observat ca in perioada in care se incep scolile nu prea am ce face pe acolo.Nu mai e lume pe strada,e totul asa de pustiu!Imi amintesc cu drag de anii copilariei cand in vacanta de vara era plin "orasul",si seara si ziua.Cand era prea cald se ascundeau toti prin scarile de bloc,jucau remy sau carti;sau prin spatele blocurilor, unde era mai racoare,sa joace fotbal,volei etc.Si seara erau pline toate bancile in centru,nu reuseai sa gasesti una libera.S-au dus timpurile alea!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
mioara_ca
Membru nou
Din: Montreal
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3
|
|
Buna!! Fac parte din categoria celor plecati si acelor care isi aduce aminte ca si tine de anii copilariei .Dar au trecut ceva ani de atunci.Si mie mi-ar face placere sa ma intorc din cand in cand,dar sunt prea departe,deja am 2 ani de cand sunt plecata si nu am reusit sa ajung ACASA
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
agnes
Membru nou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
|
|
Buna ,Mioara!sunt ,relativ ,noua pe forum ,dar imi pare rau ca nu prea am ,,interlocutori''.Sunt nascuta in Podu',acolo am invatzat,am fost plecata multzi ani ,prin casatorie ,dar de catziva ani am revenit in Iasi.Merg des la Podu',caci mai traieste mama.S-ar putea sa fiu mult mai in varsta decat tine ,dar nu cred ca ar fi un impediment pentru a mai discuta ,din cand in cand ,chestiuni care privesc si intereseaza toate generatziile. Vad ca nu ai mai intrat de doi ani pe forum !!!S-ar parea sa nu am nici o sansa de a mai vorbi cu tine.Mi s-a parut ca ai fi persoana cu care as avea ce discuta .Ramane sa astept si sa sper ca esti ceea ce mi-am imaginat.Multa sanatate si o viatza frumoasa! 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
PaCkArD-
Membru
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 15
|
|
frumoase discursuri 
_______________________________________ PaCky
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
babusca
Membru nou
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2
|
|
buna! un an nou cu mai multe realizari....aceeasi problema ,sunt plecata din podu, din tara si cautam ceva legat de podu" ceva frumos si util ...vreau sa ma intorc acolo. Daca mai functioneaza acest sait astept mes
Modificat de babusca (acum 14 ani)
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
babusca
Membru nou
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2
|
|
buna ,agnes si eu stau in iasi ma si bucura sa invie o legatura 
|
|
| pus acum 14 ani |
|