Podu Iloaiei
Acest forum se doreste a fi o cale de comunicare intre locuitorii orasului si alte localitati din tara sau strainatate!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Podu Iloaiei | Inregistrare | Login

POZE PODU ILOAIEI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
simpacurly69 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
35 - 70 ani
Podu Iloaiei / Alte kestii / aici puteti sa vb liber.......vb despre jocuri si fete,,,,distractii..  
Autor
Mesaj Pagini: 1
blade
membru de onoare

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
vb despre ce vreti....eu stiu care este mai bun la baut)
la jocuri.......poate facem niste concursuri


pus acum 20 ani
   
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
eu is al mai bun la baut..

_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 20 ani
   
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
facem un server de alcool?

_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 20 ani
   
blade
membru de onoare

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
aha mere.,,,,dar sa fie de thequila sau whiski..

pus acum 20 ani
   
blade
membru de onoare

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
facem un concurs de bere?)

pus acum 20 ani
   
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
tequila shi whisky ..vroiai sa scrii nu?

:P


_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 20 ani
   
blade
membru de onoare

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
cum vrei tu..eu am scris la bascaleala,,cand incepem concursu>?

pus acum 20 ani
   
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
cand ai bani...shi eu timp

_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 20 ani
   
arMani
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
Sigla

aici puteti despre jocuri sigla

20.1KB


pus acum 19 ani
   
AnTraX
Membru nou

Din: Podu-Iloaie
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
Server(mu,lineage,counter,cabal) dak ar face Ionutz ar fi good.....     [/img]

_______________________________________
[img]http://images.mmosite.com/news/2007/06/20/gmo_logob.jpg[/img]

pus acum 17 ani
   
PaCkArD-
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 15
da dorintze vrei AnTraX?? )))

_______________________________________
PaCky

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la