Podu Iloaiei
Acest forum se doreste a fi o cale de comunicare intre locuitorii orasului si alte localitati din tara sau strainatate!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Podu Iloaiei | Inregistrare | Login
POZE PODU ILOAIEI
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: simpacurly69 pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 35 - 70 ani |
|
blade
membru de onoare
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
|
|
vb despre ce vreti....eu stiu care este mai bun la baut ) la jocuri.......poate facem niste concursuri
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
eu is al mai bun la baut..
_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
facem un server de alcool?
_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 20 ani |
|
blade
membru de onoare
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
|
|
aha mere.,,,,dar sa fie de thequila sau whiski..
|
|
| pus acum 20 ani |
|
blade
membru de onoare
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
|
|
facem un concurs de bere? )
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
tequila shi whisky ..vroiai sa scrii nu?
 :P
_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 20 ani |
|
blade
membru de onoare
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
|
|
cum vrei tu..eu am scris la bascaleala,,cand incepem concursu>?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
cand ai bani...shi eu timp
_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
arMani
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
AnTraX
Membru nou
 Din: Podu-Iloaie
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
|
|
Server(mu,lineage,counter,cabal) dak ar face Ionutz ar fi good..... [/img]
_______________________________________ [img]http://images.mmosite.com/news/2007/06/20/gmo_logob.jpg[/img]
|
|
| pus acum 17 ani |
|
PaCkArD-
Membru
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 15
|
|
da dorintze vrei AnTraX?? ) ) )
_______________________________________ PaCky
|
|
| pus acum 16 ani |
|