Podu Iloaiei
Acest forum se doreste a fi o cale de comunicare intre locuitorii orasului si alte localitati din tara sau strainatate!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Podu Iloaiei | Inregistrare | Login

POZE PODU ILOAIEI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
ionela24
Femeie
24 ani
Prahova
cauta Barbat
25 - 47 ani
Podu Iloaiei / Barfe din Podu Iloaiei / Barfe despre admin..in leg cu reteau shi nu numai...  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
avetzi dreptul la replica...adik fara cenzura..spuneti ce va trece prin cap..shi ce visatti ziiua il leg cu reteau..dak vreti faceti o caracterizare adminului...numai asha va dezvoltati spiritul critic

_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 21 ani
   
Greenround
Membru

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 11
Wai lestat l-ai varuit pe Admin.......cu ce vrea el kobber,dankee....etc.

pus acum 21 ani
   
antidot
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 11
N-am ce sa zic despre ionut decat urari de bine

si Tuguy Records suna misto :P bye cegeraperilor :P :P    rulz


RBA                rap 4 my life no 2 pac pac you to..........


pus acum 20 ani
   
antidot
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 11
N-am ce sa zic despre ionut decat urari de bine

si Tuguy Records suna misto :P bye cegeraperilor :P :P    rulz


RBA                rap 4 my life no 2 pac pac you to..........

barfe despre admin..in leg reteau shi numai... n-am zic despre ionut decat urari binesi tuguy

24.9KB


pus acum 20 ani
   
blade
membru de onoare

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
ce a facut ionut este f f f bine..macar sa ne multumim si cu atata...e bine....pacat ca se mai inchide cateodata dar aasta este...sa nu mai spunem de viteza de pe odc 1bs..dar nu este vina lui.....dar am numai urari de bine despre el...felicitari din partea mea

pus acum 20 ani
   
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
heil tuguy!!!!!

_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 20 ani
   
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73


_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 20 ani
   
blade
membru de onoare

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
sal ..din partea mea ionut....spor la lucru inainte

pus acum 20 ani
   
Lestat
membru de onoare

Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
lasand deoparte incidentele  cu adminul...acum pot sa spun ca adminu nostru este vrednic...adic a pus si HBO in podu...este atins un absolut..prin treaba asta...nu mai comentarii contradictorii asupra retelei de acum...HEIL ADMIN! EIN TNET EIN FURHER EIN PODU ILOAIE

_______________________________________
sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila

pus acum 20 ani
   
blade
membru de onoare

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
eee paote sunt poate nu sunt comentarii..nu va mai dati si voi cotiti..dar e foarte bine ce a facut pana acuma...dar totusi ar cam trebui un pic sa fie si mai bine ca se poat.e...noroc in continuare si multa bafta

pus acum 19 ani
   
ady
Membru

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 19
e cineva?


pus acum 19 ani
   
ady
Membru

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 19
e dragut "orasul" dar e cam plictiseala.am crescut si eu acolo dar acum 5 ani era alta treaba.......au cam plecat toti pe unde au putut.

pus acum 19 ani
   
fara nume
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5
toat bune si frumose sa auzim numai de bine

pus acum 19 ani
   
generalul82
Membru

Din: PODU ILOAIEI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 25
    respect ionut, singurul care a venit cu o idee noua la noi

suntem on-line                                        

barfe despre admin..in leg reteau shi numai...     respect ionut, singurul care venit idee

3.7KB


_______________________________________
Aceasta este puterea - sa tii in maini frica altcuiva si sa i-o arati.

pus acum 18 ani
   
Marian
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 6
gj Tuguy 

pus acum 17 ani
   
IceLike
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
din partea mea numai urari de bine... adik si la 2 nopatea mi-a rezolvat omu treaba deci bv si in plus este si ingaduitor 

pus acum 17 ani
   
shumy
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2
mai e un fortos soimu ... e bunicel si el dar nu face firma

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la