Podu Iloaiei
Acest forum se doreste a fi o cale de comunicare intre locuitorii orasului si alte localitati din tara sau strainatate!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Podu Iloaiei | Inregistrare | Login
POZE PODU ILOAIEI
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: ionela24
 | Femeie 24 ani Prahova cauta Barbat 25 - 47 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
avetzi dreptul la replica...adik fara cenzura..spuneti ce va trece prin cap..shi ce visatti ziiua il leg cu reteau..dak vreti faceti o caracterizare adminului...numai asha va dezvoltati spiritul critic
_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
Greenround
Membru
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 11
|
|
Wai lestat l-ai varuit pe Admin.......cu ce vrea el kobber,dankee....etc.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
antidot
Membru
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 11
|
|
N-am ce sa zic despre ionut decat urari de bine
si Tuguy Records suna misto :P bye cegeraperilor :P :P rulz
RBA rap 4 my life no 2 pac pac you to..........
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
antidot
Membru
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 11
|
|
N-am ce sa zic despre ionut decat urari de bine
si Tuguy Records suna misto :P bye cegeraperilor :P :P rulz
RBA rap 4 my life no 2 pac pac you to..........
24.9KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
blade
membru de onoare
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
|
|
ce a facut ionut este f f f bine..macar sa ne multumim si cu atata...e bine....pacat ca se mai inchide cateodata dar aasta este...sa nu mai spunem de viteza de pe odc 1bs..dar nu este vina lui.....dar am numai urari de bine despre el...felicitari din partea mea
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
heil tuguy!!!!!
_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|

_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 20 ani |
|
blade
membru de onoare
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
|
|
sal ..din partea mea ionut....spor la lucru inainte
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Lestat
membru de onoare
 Din: podu sity :))
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 73
|
|
lasand deoparte incidentele cu adminul...acum pot sa spun ca adminu nostru este vrednic...adic a pus si HBO in podu...este atins un absolut..prin treaba asta...nu mai comentarii contradictorii asupra retelei de acum...HEIL ADMIN! EIN TNET EIN FURHER EIN PODU ILOAIE
_______________________________________ sorry nu am semnatura..eu sunt cu stampila
|
|
| pus acum 20 ani |
|
blade
membru de onoare
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 46
|
|
eee paote sunt poate nu sunt comentarii..nu va mai dati si voi cotiti..dar e foarte bine ce a facut pana acuma...dar totusi ar cam trebui un pic sa fie si mai bine ca se poat.e...noroc in continuare si multa bafta
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
ady
Membru
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 19
|
|
e cineva?

|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
ady
Membru
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 19
|
|
e dragut "orasul" dar e cam plictiseala.am crescut si eu acolo dar acum 5 ani era alta treaba.......au cam plecat toti pe unde au putut.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
fara nume
Membru nou
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5
|
|
toat bune si frumose sa auzim numai de bine
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Marian
Membru nou
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 6
|
|
gj Tuguy 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
IceLike
Membru nou
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
|
|
din partea mea numai urari de bine... adik si la 2 nopatea mi-a rezolvat omu treaba deci bv si in plus este si ingaduitor 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
shumy
Membru nou
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2
|
|
mai e un fortos soimu ... e bunicel si el dar nu face firma 
|
|
| pus acum 16 ani |
|